TESLİMAT VE İADE

 !!! İzmir ve çevre illeri için TOPLU alışverişlerinizde teslimat ve montaj ücretsizdir. !!!

İzmir Şehir İçi Teslimat ve Montaj Ücretsiz !!! 

Mağazamızdan veya www.newyorkconcept.com sitemizden aldığınız 2.000 TL ve üzeri tüm alışverişleriniz İzmir şehir merkezi için teslimat ve montaj hizmeti ücretsiz olarak firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için mağazamıza bekliyoruz.

İzmir Dışı Teslimat

Tüm Türkiye için anlaşmalı olduğumuz firmalardan siparişinize özel en uygun fiyat tekliflerini alıp size bildirdikten ve onayınızı aldıktan sonra alıcı ödemeli olarak tarafınıza en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırıyoruz. Teslimat yerleri illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.
Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

İade ve Garanti Süreci

Ürünlerimizin garantisi yasal olarak 2 yıldır. Bazı Mekanizmalı İthal ürünlerimizin mekanizmaları 5 yıl uluslararası garanti kapsamında; iç iskeletleri ise uluslararası olarak ömür boyu garanti edilmektedir. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı New York Concept garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını New York Concept belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin 2 yıl içinde arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası veya satış formu ile arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretim servisimize ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili garanti sağlayıcı üretim servisimiz tarafından onaylanmalıdır.

Garanti sağlayıcı tarafından herhangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ya ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılamazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek müşterinin onayı alındıktan sonra muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Daha detaylı bilgi için info@newyorkconcept.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Ürünleri İade Edebilir Miyim?
Özel olarak mekanınıza uygun olarak tasarlanıp üretimi yapılan ürünleri maalesef iade alamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

WhatsApp Chat
WhatsApp İletişim Hattı

Login

Lost your password?