Blog Details

EVİNİZİ GÜZELLEŞTİRECEK 7 AKSESUAR

Son zamanlarda birden fazla kez tekrarlanan aksesuarlandırma fikirlerini çokça duymuşsunuzdur. İşte, New York Concept iç dizayn ekibi olarak sizler için özel olarak hazırladığımız 7 dekoratif aksesuar;

1-ÇARKLI SAAT

 

 

Hem masa üstünde hem de duvar üzerinde kullanılabilen eskitme metal çerçeveleriyle özel olarak evinizin farklı köşelerinde dekore edebileceğiniz bu çarklı saat; evinizi diğer evlerden ayrıştıracak.

 

 

 

 

2-YEŞİL ESKİTME AYNA

 

Çerçevesi eski köşk kapılarının ahşabından üretilen yeşil eskitme ayna evinizi güzelleştireceğine inandığımız bir diğer ürün… Aynasının üzerinde yer alan cnc kesim desenler ve çerçevelerdeki eskitme ürünü diğerlerinden farklı kılmaktadır.

 

 

 

 

 

3-TABLO HARLEY

3 boyutlu yapısı, 120 cm genişliği ve 80 cm olan yüksekliği ile yaşam alanınız olan evlere ikinci bir boyut kazandıracak bu loft ve aynı zamanda vintage tablo vazgeçilmeziniz olacak.

 

 

 

 

 

 

4-METAL MUMLUK

 

Balin rumi motife sahip 3’lü safran metal mumluk ile yaşam alanınızı aydınlattığınızda, mumun yaydığı ateşin ihtişamını herkese hissettirebileceksiniz.

 

 

 

 

5-DUVAR SAATİ

 

Hem dergi ve gazete gibi yayımlarınızı koyabildiğiniz hem de nostaljik bir saate sahip olan bu dekoratif duvar aksesuarı sayesinde evinize retro bir hava getirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

6-KUM SAATİ

Kitaplık ya da kütüphanenizde hatta ve hatta masanızın üstünde kullanmak istediğiniz kitap ayıracına mı ihtiyacınız var? Bu kitap ayıracı aynı zamanda nostaljik zaman sayacı gibi de kullanılabilsin dediğini duyar gibiyiz. Bu kum saati işlevselliği sayesinde yaşam alanınızın değişmeyeni haline gelecek.

 

 

 

7-DÜRBÜN

 

 

Vintage bir dürbünüzün olduğunu düşünün; neler yapmazsınız ki ! Biz bu dürbünü yemek odalarımızda konsollarımızın üzerinde kombinledik. Bir başka müşterimiz çalışma ofisinde masa üzerine yerleştirerek konseptini oluşturabiliyor. Bu ürün sizi hatıralarınıza götürecek.

 

 

 

 

Yukarıda sizlere özel hazırladığımız birbirinden şık ve farklı 7 aksesuarı incelediniz. Sözün özü şu ki; newyorkconcept.com markası olarak size eşsiz dekoratif aksesuarları sunuyoruz. Kendi tarzınızı oluşturmak sizin elinizde…

DİPNOT: Ürünleri görüntülemek için yukarıdaki aksesuar görsellerini tıklayabilirsiniz.
WhatsApp Chat
WhatsApp İletişim Hattı

Login

Lost your password?